Yangın Merdiveni Çeşitleri

heading

Yangın Merdiveni Çeşitleri
Bulunduğunuz kapalı ortamlarda binaları hızlı bir şekilde terketmenizi sağlayan yangın merdivenleri iki tipli olarak karşımıza çıkar. 
Birisi 4 kattan daha yüksek olan binalarda uygulanan Z tipli yangın merdivenleri, diğeri ise 4 kattan az ve duruma göre çeşitli binalarda uygulanan dairesel yangın merdiveni tipidir.
Dairesel yangın merdivenleri baş dönmesi ve düşme riskine karşı koruma sağlaması amacı ile yüksek katlı binalarda uygulanmamaktadır.
Hangi tip yangın merdivenine sahip olmanız gerektiğini belirlemek için firmamız ücretsiz olarak keşif hizmeti sunar.
Bu keşiften sonra belirlenecek yangın merdiveni tipini, müşterilerin istekleri doğrultusunda ek özellikler ile ve kaliteli malzemeler ile donatır.
Tüm bu işlemlerin sonuna gelmeden yangın merdiveni fiyatları için belirleme yapmamaktayız.
Bunun nedeni yangın merdivenlerinde talep edilen fiyatları belirleyen faktörlerin başında yangın merdiveninin tipinin ve kat sayısının geliyor olmasıdır.

Yangın merdivenlerinin çeşitlerine bakıldığında gözümüze çarpan diğer bir ayrıntı ise binaya kapalı veya açık şekilde monte ediliyor olmasıdır.
Yine 7 kattan daha yüksek binalarda kapalı yangın merdiveni seçilmesi yönetmeliğe ve teknik şartnamelere göre zorunludur.
Güvenlik seviyesinin üst düzeyde tutulabilmesi amacıyla bu tür ayrıntılara hakim olan bir firmadan yangın merdiveni almanız hem kaliteden kazanmanızı, hem de canınızı kurtarmanızı sağlar.

Yangın merdivenlerinde mevcut çeşitlerin seçimi için firmamız müşterilerinin fikirlerine danışır. Dış kaplamaların da şık dekorlara sahip olması ve istenilen renge boyanması gibi hususlarda isteklerinize olumlu cevaplar verilmektedir.
Çalışmalarımızı kısa sürede ve kaliteli bir şekilde tamamlayan tüm çalışanlarımızın eğitimleri ve sertifikaları firmamızın takibinde aldırılmaktadır.

İstanbul yangın merdiveni firmamıza telefonla ulaşmanız halinde uzman ekibimizden yangın merdiveni çeşitleri hakkında bilgi alabilir ve yangın merdiveni ile ilgili yararlanabileceğiniz tüm hizmetlerden haberdar olabilirsiniz.
Sadece İstanbul'da değil, Türkiye sınırları içerisinde her adrese hızlı teslimatlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Montaj garantisi ile sunduğumuz yangın merdivenlerinde konforlu ve uzun yıllar kullanımı sağlıyoruz.
İletişim bölümlerimizde bulunan adres ve telefon bilgilerimizden firmamıza ulaşarak okul, işyeri, hastane, apartmanlar gibi halka açık yerlerde bulunması zorunlu olan yangın merdivenleri ile ilgili detaylı bilgiler edinebilirsiniz.
Yangın merdiveni fiyatları konusunda firmamızın taleplerinden daha uygun miktarları duyamayacağınızdan emin olabilirsiniz.
Kaliteli ve güvenli bir firmadan alışveriş yapmanın rahatlığını çok uzun süre hissedebileceksiniz.
Aynı zamanda müşterilerimizin zor zamanlarını hasarsız atlatabilmeleri için destek olacak çalışmalarımızı yıllarca sunuyoruz.
Yangın merdivenlerinde her türlü bakım, onarım ve değişim gibi işlemler için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.