Yangın Merdiveni

heading

Yangın Merdiveni
İnsan hayatının tehlikeye girdiği anlarda ihtiyaç duydukları güvenlik yapı birimlerinden olan yangın merdiveni imalatına ve özelliklerine dair püf noktaları yazımızda paylaşacağız.
Sonuna kadar okuduktan sonra yangın merdivenleri ile ilgili tüm teknik bilgilere sahip olabileceksiniz.

İstanbul Yangın Merdiveni firmamız güvenliğiniz için üst kalitede malzemelerle ürettiği yangın merdivenlerinin hızlı teslimatını ve sağlıklı montajını yapmaktadır.
Üretimlerinde yangınm merdiveni yönetmeliğe ve teknik şartnamesine uyarak, zorunlu olan binalar başta olmak üzere her zemin ve hava şartına dayanıklı yangın merdivenlerini nitelikli ürünler ve üretim teknikleriyle imal etmektedir.
Firmamızın tüm çalışanlarının işinde uzman ve deneyimli ekip olma özelliğini taşıdıklarını belirtmemiz, müşteri memnuniyeti ve insan hayatını korumak amaçlı yaptığımız imalatlarda siz değerli ziyaretçilerimize güven verecektir.
Yangın merdiveni firmamız gerek özellikleri bakımından, gerekse yangın merdiveni fiyatları bakımından sektörün ileri gelen tanındık simalarından olmayı başarmıştır.
Yangın merdiveni dendiği zaman İstanbul başta olmak üzere, tüm Türkiye'de karşılaşabileceğiniz ilk yüzlerden biri olmanın gururunu yaşamaktayız.

Yangın merdivenleri yüksek binalarda özellikle Z tipli yangın merdiveninin kullanılmasıyla birlikte, izdiham ve hava şartları gibi olumsuz etkilerde sağlıklı iniş sağlamalıdır.
Kar, yağmur, buz, fırtına gibi doğa olaylarında insanların düşmemesi, kaymaması için zeminde özel malzemeler kullanılarak, basamak ölçüleri yetkili merciiler tarafından çıkarılan ilgili resmi belgelere göre üretilir.
Yedi katı aşan binalarda özellikle kapalı yangın merdiveni yapılmasının zorunlu olduğunu görmekteyiz.
Tüm bunları sağlama sözü veren firmamızın ürettiği yangın merdivenlerini uzun yıllar hiç şikayet etmeden kullanabileceksiniz.

Kapı ve sahanlık boşluklarının profesyonel bir şekilde ücretsiz keşif hizmetimizle ayarlandığı bu merdivenlerin açık mı, yoksa kapalı yangın merdiveni mi olmasına karar verebilir, dış kaplamalarının renklerini seçebilirsiniz.

Firmamızdan yangın merdiveni satın almak için hemen numaralarımızı arayın. Geniş model seçenekleri ve en uygun fiyatlarla sunduğumuz yangın merdivenlerinin yüksek korumalı ve ısıya karşı da dayanıklı olması özen gösterdiğimiz konulardır.
Paslanmaz, alev almaz malzemelerden, dayanıklı küpeşteler kullanarak ürettiğimiz yangın merdivenleri sayesinde tüm sevdiklerinizle birlikte hızlı ve adımlarınızı son basamağa kadar güvenli bir şekilde atabileceksiniz.

Binanızın dış kaplamalarıyla uyumlu yangın merdivenlerine sahip olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği adres olan firmamızla irtibata geçerek gönül rahatlığı ile kendi zevklerinize göre tasarlanmış yangın merdivenlerine sahip olabilirsiniz.
Üstelik tasarım, plan, proje ve keşif gibi hizmetlerde ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz. Tüm çalışanlarımız hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla tüm sorularınıza detaylı bilgiler verecektir.