Yangın Merdiveni

heading

Yangın Merdiveni

Yaşadığımız global dünyada güvenlik açısında hemen hemen hiçbir ülke yüzde % tedbirler alamamakta çünkü hergün düyamız üzerinde bulunan kara parçaları her geçen gün,oteler,avm,irili ufaklı bir sürü işletmeler için barınma zemini oluşturmaktadır. İnsanların çalıştıkları iş yerlerinde bir arada bukunduklarından kaynaklı olası yangın durumlarında büyük can kayıpları yaşanmaktadır. Yangınlarda can kaybını azaltmak hata sıfıra düşürmek için bir çok tedbirler alınıyor başlıca ve toleransız tedbirlerin başında yangın merdiveni gelmektedir. Yapılan araştırmalar sonrasında son 10 yılda yaşanan yangınlarda yangın merdivenleri zorunlu hale getirildiği için & 70 oranında can kaybı sayısını düşürüldüğü görülmüştür. Sizde bir şey olmaz demeyin sevdiklerinizi beklenmeyen misafir olan alevlerin ansızın kapınızı çalmadan sizde sevdiklerinizin can güvenliği için her bütçeye uygun alternatif seceneği ve taksitli fiyatlarımız için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Biz yangın merdiveni imalatı firması olarak istanbul büyük şehir belediyesinin ve tbmm yönetmelikleri ile zorunlu hale getirdiği yangın merdiveni ve yangın güvenlik tedbirleri hakkında güncel bilgileri günlük, haftalık,aylık,yılık olarak belirli aralıklarla takip etmekteyiz. Biz yangın merdiveni imalatı konusunda firmamızın en yetkin ve en donanımlı kişiler tarafından yangın merdiveni çalışanlarımız haftalık yoplantılar düzenleyip güncel yönetmelik değişiklikleri hakkına bilgi donanımı yüklemekteyiz. Sizde alanında uzman işini özümsemiş gerekli ve yeterli teknik donanıma sahip firmamızdan yönetmeliğe uygun yangın merdiveni yapırmak istiyorsanız lütfen size yardımcı olmak için telefonun öbür ucundaki güler yüzlü müşteri temsilcilerimizle irtibata geçin.

Yangın merdivenleri  yönetmelikler ile zorunlu hale getirilmesiyle bu alanda faaliyet yürüten yangın merdiveni firmaları ölçü, ebat ve en önemlisi insanların can güvenliğini hiçe sayan çoğu orta ve küçük firma ortaya çıkmıştır. Bu firmaların bir çoğu yönetmelik ve standartlardan habersiz, tecrübesiz hizmet sunmakta ve cana ve mala zarar verecek ciddi hatalar görülmektedir. Deyim yerinde ise sizin ve sevdiklerinizin can güvenliği için yangın merdiveni projenizi yaptıracağınız firmayı seçerken muhakak referanslara bakmanız gerekmektedir. Şephesiz herkes tarafından bilindiği üzere yangın merdivenleri hayat kurtarıcı olduğundan profesyonel olan yangın merdiveni imalarçılarına yaptırılmalıdır.